Montérky na traky – jeden z najobľúbenejších pracovných odevov

Kvalitné montérky na traky sú prvou voľbou remeselníkov, robotníkov, záhradkárov  a vlastne každého, kto chce mať pri práci všetko poruke. Štandardnou súčasťou je náprsenka a niekoľko predných a zadných vreciek. Nechýbajú nastaviteľné ramenné popruhy a pás, ktorý v je v zadnej časti tvorený gumou. Práve vďaka týmto prvkom pojmú montérky na traky rôzne typy postáv. Vítaným doplnkom sú zdvojené kolená, keďže práve táto časť nohavíc patrí k najnamáhanejším (a teda je riziko jej rýchlejšieho potrhania). A naším cieľom predsa je, aby vám vybrané montérky na traky čo najdlhšie a najspoľahlivejšie slúžili. A to nielen v práci, ale aj počas rôznych domácich aktivít v dielni, záhade či garáži. Osobitne by sme chceli poukázať na montérky na traky s dvomi kolennými vreckami so suchým zipsom, ktoré umožňujú použitie vymeniteľných chráničov kolien. Nielenže chránite svoj pracovný odev, ale aj koleno.

Obľúbené sú aj montérky na traky s reflexnými prvkami, vďaka ktorým budete lepšie viditeľní – čo je obzvlášť vítané v prípade, ak pracujete pri ceste, koľajniciach, na letisku alebo iných frekventovaných miestach, kde je dobrá viditeľnosť nevyhnutnosťou.

Pohodlné montérky na traky

Montérky na traky máme v niekoľkých modelových prevedeniach, ktoré sú dostupné vo viacerých farbách aj veľkostiach (46 – 68). Zaiste oceníte ich atraktívne dizajnové prevedenie, skvelú odolnosť a výbornú funkčnosť. K tomu zaiste prispieva odolná tkanina, z ktorej sú vyrobené. Montérky na traky sú profesionálne šité a aj pri opakovanom vypratí si uchovajú farebnú stálosť a veľkosť (žiadne, resp. minimálne zmrštenie po mnohých praniach).

Kam dať pravítko, mobil, meter, ceruzku, malý šraubovák či ostatné veci, ktoré jednoducho potrebujete mať pri sebe? Riešením sú montérky na traky od Brakon. Výborne sa pod ne hodí naše pracovné tričko (aj lambeste tričká, ktoré s vami určenou potlačou skvelo poslúžia ako reklama). Počas chladnejších dní sa osvedčí lambeste mikina, príp. pracovné flanelové košele. V zime odporúčame zateplenú vestu a bundu.

V Brakon vás oblečieme od hlavy po päty – či už pracujete na stavbe, v sklade, vo výrobnej hale či v reštaurácii alebo v zdravotníctve (biely plášť, nohavice, zdravotnícka košeľa, vesta). Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov