Firma BRAKON vznikla v roku 1997. Prvoradým cieľom bolo vytvoriť veľkoobchod s kusovým textilom, ktorý bude zabezpečovať kompletnú ponuku textilu pre maloobchodné predajne. Dôkazom, že sa nám to podarilo a stále napredujeme, je vytvorenie vlastnej značky BRANKO. Pod touto značkou ponúkame zákazníkom kvalitný a cenovo prístupný tovar. Značku BRANKO môzete nájsť na oblekových a flanelových košeliach, spodkoch, nátelníkoch,teplákových nohaviciach, tielkach, ponožkách...

Taktiež sa venujeme aj výrobe a distribúcii pracovných odevov, v čom nám pomáha aj zriadenie chránenej dielne. Aby sme boli ešte viac konkurencieschopný, v súčasnosti ponúkame kompletný sortiment OOPP, s poradentstvom a následným servisom. Spolupracujeme len so spoľahlivými a dôsledne vybranými dodávateľmi.

Dôležitou súčastou naších aktivít je aj výroba a predaj reklamného textilu. Od roku 2011 sme exkluzívnym dovozcom značky LAMBESTE pre SR. V ponuke je kompletný sortiment tričiek, polokošieľ, mikín, vetroviek a športového oblečenia.

Aby naši zákazníci vybavili všetko na jednom mieste, pracovné odevy a reklamný textil vieme potlačiť, alebo aj vyšiť podla Vášho priania.

Ing. Branislav Kovaľ
Brakon s.r.o.
Františkánske námestie 6
080 01 Prešov
Slovensko

IČO: 48220931
IČ DPH: SK2120099091

Email : brakon@brakon.sk
Web: www.brakon.sk