Montérky a ich využitie

U nás vo firme BRAKON nájdete produkty, ktoré potešia niekoľko pracovných sfér. Prinášame na trh montérky rôzneho druhu. Okrem toho, že vám ponúkame široký výber, zameriavame sa predovšetkým špeciálne na funkčnosť. U nás zaručene neoľutujete kvalitu a životnosť montérok.

Montérky a ich tvary a strihy

Pre našich klientov je dôležité, aby pracovali pohodlne. Ako sa hovorí „bez práce nie sú koláče“, a tak máme zaručene za to, že keď už pracovať, tak v rámci komfortu. Dôležité je, aby ste si svoje pracovné odevy vybrali najmä podľa toho v akom prostredí sa vaša práca nachádza a následne k tomu vybrali príslušný strih montérok. Máme pre vás pripravené montérky s náprsenkou, montérky do pása, krátke montérky či montérkové blúzy. Okrem iného nájdete u nás aj pracovné tričká, ochranné pomôcky a napríklad aj  fleece mikiny. Ak pracujete najmä v interiéri, oceníte určite náš klasický výber a strih montérok v podobe spomínaného druhu s náprsenkou. Pokiaľ pracujete v exteriéri, máme pre vás takisto riešenie v podobe niekoľkých strihov montérkových blúz a v podobe klasickej bundy. V období leta zas určite prikývnete na naše krátke nohavice. Vyberať môžete podľa toho, či viac inklinujete k elegantnému dizajnu v podobe krátkych nohavíc Professional alebo skôr potrebujete montérkové krátke nohavice v podobe voľného pohybu, teda elastické krátke nohavice. Vyberte si strih, ktorý potrebujete na vykonávanie vašej profesie. My sme tu pre vás a zabezpečujeme vám širokú škálu pracovných produktov.

Montérky a ich veľkosť je niekedy veda

Pokiaľ potrebujete pomôcť s veľkosťou montérok, myslíme aj na to. Pri každom jednom pracovnom odeve máme pre vás pripravený popis produktu, aby ste sa ľahšie zorientovali a vedeli si povedať, čo je to pravé pre vás. Veľkosť montérok vyberajte v odseku veľkosti a v prípade otázok alebo bližších nejasností, sme vám plne k dispozícií. Naša ponuka veľkostí sa pohybuje v širšom rozpätí a veríme, že si nájdete svoj pracovný odev presne pre vás na mieru. Okrem veľkosti nájdete naše produkty aj v rôznorodej farebnej škále možností. Vyberajte podľa vašich aktuálnych potrieb, pohodlne a rozvážne. Nezabúdajte myslieť na vašu bezpečnosť pri práci, pretože my sme pripravení vám ju poskytnúť.