Pánske flanelové košele (nielen) do práce

Pánske flanelové košele s károvaným vzorom a dlhými rukávmi sú kúskom oblečenia, ktorý by rozhodne nemal chýbať v šatníku žiadneho muža. Zaujmú nielen moderným a zároveň decentným károvaným vzorom, ale i ležérnym štýlom. Pánske flanelové košele sú ideálnou voľbou do práce, ako aj na rozmanité voľnočasové príležitosti (rodinný obed, návšteva, nakupovanie, záhradné práce či práce v dielni, poľovačky, vychádzky do prírody a i.). Ich neodmysliteľnou súčasťou sú náprsné vrecká a manžety so zapínaním na gombík, ktoré je možné v prípade potreby vyhrnúť. Pánske flanelové košele sa vyznačujú jednoduchým strihom, ktorý perfektne sadne na postavu. Hodia sa k nim montérky na traky, rifle aj látkové nohavice.

Úžasná pevnosť pracovných flanelových košieľ

Naše pracovné flanelové košele sú vyrobené z vysokokvalitného a jemne hrejivého materiálu (100 % bavlna), ktorý je mimoriadne pohodlný, príjemný na dotyk a šetrný k pokožke. Neobmedzuje pri pohybe. Pracovné flanelové košele sú tkané, čo má za následok väčšiu pevnosť. O tom, že košeľa je tkaná, sa môžete presvedčiť aj pohľadom na rub košele, kde sa nachádza rovnaký vzor ako na lícnej strane.

Pracovné flanelové košele máme od veľkosti 39 – 40 až do veľkosti 54 – 55. Sú vhodné pre menšie aj statnejšie postavy.

Pracovné flanelové košele sú perfektné do chladnejšieho počasia

Pracovné flanelové košele si aj pri častom praní zachovávajú výbornú stabilitu a pevnosť vlákien, ako i farebnú stálosť. Pracovné flanelové košele v modernom dizajne zabezpečia príjemnú tepelnú pohodu, obzvlášť počas chladnejších jesenných, zimných a dokonca aj mrazivejších prvých jarných dní. Vtedy sa zaiste hodí aj lambeste mikina či naša zateplená vesta alebo bunda. Ak by ste sa aj tak cítili uzimení, pod košeľu si oblečte lambeste tričká, príp. pracovné tričká, ktoré taktiež nájdete v našej ponuke. Tú dopĺňa ostatné pracovné oblečenie a obuv, vrátane tzv. bielych odevov (zdravotnícka košeľa, nohavice či plášť, biele legíny, vesta, elastické tielko).

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.