Zdravotnícka košeľa vhodná na rôzne typy postáv

Zdravotnícka košeľa predstavuje profesionálny odev ľudí pracujúcich v zdravotníctve, farmácií, chemickom priemysle, laboratóriách, kozmetických a kaderníckych salónoch, vo wellness centrách a podobných zariadeniach. Zaiste sa hodí aj študentom stredných zdravotníckych škôl či vysokoškolákom študujúcim medicínu a podobné odbory.

Aká je ideálna zdravotnícka košeľa? Predsa taká, ktorá je pohodlná, vzdušná, šetrná k pokožke, má rozparky na bokoch, decentný výstrih a vo všeobecnosti je príjemná na nosenie a vhodná na rôzne typy postáv. Vítaným doplnkom sú široké vrecká, ktoré pojmú všakovaké maličkosti a voľný ležérny strih. Pri dámskom prevedení používame strih zvýrazňujúci postavu. Pánsky strih zodpovedá strihu regular (rovnému strihu). Zdravotnícka košeľa by v žiadnom prípade nemala obmedzovať v pohybe.

Zdravotnícka košeľa ako súčasťou vášho štýlového a praktického outfitu

V našej ponuke je zdravotnícka košeľa vyrobená zo 100 %-nej bavlny. Je dostupná v klasickej bielej farbe, a to vo veľkosti XS – XXL (po dohode aj neštandardné veľkosti). Poľahky ju skombinujete s bielymi legínami, elastickými rifľami, pracovným plášťom či nohavicami, ktoré taktiež nájdete v našej ponuke. Dodáme, že zdravotnícka košeľa nemá gombíky v prednej časti, oblieka sa cez hlavu.

Zdravotnícka košeľa si aj pri častom praní (možno prať až na 90 stupňov Celzia) uchováva svoje kvalitatívne vlastnosti (odolnosť, pevnosť aj stabilitu vlákna). Možno na ňu umiestniť výšivku alebo potlač (podobne ako lambeste odev z našej ponuky – lambeste tričká, lambeste mikina a i.) – a tak rozlíšiť pracovníkov podľa jednotlivých oddelení či iného kritériá. To zaiste oceníte v prípade, ak zamestnanecké oblečenie putuje do spoločnej práčovne.

Máme oblečenie nielen pre zdravotníkov, kuchárov či ľudí pracujúcich v oblasti beauty, ale aj pre stavbárov, montérov, strechárov a podobné profesie. Nech vašej pozornosti neujdú pracovné flanelové košele, zateplené bundy a vesty, výstražné reflexné odevy, pracovné tričká, montérky na traky či do pása (dlhé aj po kolená), montérkové blúzy či pracovná obuv za skvelé ceny.

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.