Pohodlné lambeste tričká

Naša ponuka zahŕňa dámske, pánske a dokonca aj detské lambeste tričká. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré ustoja častejšie pranie. Nemusíte sa obávať, že sa po týždni rozpadnú. Naše lambeste tričká sú vhodné pre rôzne druhy potlače či výšivky.

Zdôrazňujeme, že lambeste tričká nie sú určené iba na pracovné aktivity, ale aj na bežné nosenie. Skvelo poslúžia ako reklamný darček pre vašich obchodných partnerov či zákazníkov – tričko stačí doplniť spomínanou potlačou, príp. výšivkou a získate perfektný propagačný darček, ktorý rozhodne neskončí v koši.

Oblečte aj vy svojich zamestnancov do pohodlných tričiek a zároveň zviditeľnite svoju firmu.

Dámske lambeste tričká

Táto kategória zahŕňa lambeste tričká s krátkym aj dlhým rukávom, ako aj tielka. Tovar je dostupný vo viacerých veľkostiach (S – XXL) a farbách. Ku komfortnému noseniu prispeje stabilný materiál príjemný na dotyk (interlock, česaná bavlna, elastický materiál bavlna / elastan) a strih s bočnými švami. Lambeste tričká majú decentný okrúhly alebo tzv. véčkový výstrih.

Pánske lambeste tričká

Aj pánske lambeste tričká a tielka máme v niekoľkých modelových (s dlhým a krátkym rukávom), materiálových (česaná bavlna, 100 % bavlna a i.), veľkostných (S – 3XL) aj farebných prevedeniach. Obľúbené sú lambeste tričká bez bočných švov.

Detské lambeste tričká

Našu ponuku dopĺňajú detské lambeste tričká zo 100 %-nej bavlny a s krátkym rukávom vo veľkosti XS (5 – 6 rokov) až XL (13 – 14 rokov). Skvelo poslúžia aj ako oblečenie do školy, na výlety, táborové a ostatné aktivity.

Sme presvedčení, že naše lambeste tričká si vaši zamestnanci obľúbia a stanú sa praktickým a funkčným celoročným doplnkom ich pracovného outfitu. Počas chladnejších dní ich príjemne zahreje lambeste mikina, príp. pracovné flanelové košele. Našu ponuku oblečenia do práce dopĺňajú montérky na traky aj bez trakov, zateplené vesty a bundy, reflexné odevy či tzv. biele odevy (zdravotnícka košeľa, pracovné plášte, nohavice, vesty, kuchársky rondón).